V24B48C250B
VicorVicor
V24B48C250B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B48C250B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 250W
Fitxak: V24B48C250B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V24B48C250Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B48C250B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5831 pcs Datuen fitxa V24B48C250B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89.1%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 5.2A
Oinarriaren zati kopurua V24B48C250 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B48C250BG
V24B48C250BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 250W
Stockean: 439 pcs
Deskarga: V24B48C250BG.pdf
RFQ
V24B48C250BF
V24B48C250BF
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5505 pcs
Deskarga: V24B48C250BF.pdf
RFQ
V24B48C200BS
V24B48C200BS
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 200W
Stockean: 6674 pcs
Deskarga: V24B48C200BS.pdf
V24B48C250BF3
V24B48C250BF3
Deskarga: V24B48C250BF3.pdf
V24B48C200BS3
V24B48C200BS3
Deskarga: V24B48C200BS3.pdf
V24B48C250B2
V24B48C250B2