V24B48C150BL
VicorVicor
V24B48C150BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B48C150BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: V24B48C150BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 508 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 508 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24B48C150BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B48C150BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 508 pcs Datuen fitxa V24B48C150BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 1102-1273
V24B48C150BL-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88.9% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.13A Oinarriaren zati kopurua V24B48C150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B48C150BN3
V24B48C150BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 4128 pcs
Deskarga: V24B48C150BN3.pdf
RFQ
V24B48C150BL3
V24B48C150BL3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5045 pcs
Deskarga: V24B48C150BL3.pdf
RFQ
V24B48C150BS
V24B48C150BS
Deskarga: V24B48C150BS.pdf
V24B48C150BF2
V24B48C150BF2
Deskarga: V24B48C150BF2.pdf
V24B48C150BL2
V24B48C150BL2