V24B3V3T150BL3
VicorVicor
V24B3V3T150BL3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B3V3T150BL3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Fitxak: V24B3V3T150BL3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 468 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 468 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24B3V3T150BL3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B3V3T150BL3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 468 pcs Datuen fitxa V24B3V3T150BL3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.2%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 45.45A