V24B3V3C150BL
VicorVicor
V24B3V3C150BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B3V3C150BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Fitxak: V24B3V3C150BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 542 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V24B3V3C150BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B3V3C150BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 542 pcs Datuen fitxa V24B3V3C150BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 1102-1272
V24B3V3C150BL-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 81.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 45.45A Oinarriaren zati kopurua V24B3V3C150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B3V3C150BL3
V24B3V3C150BL3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 150W