V24B28M250B
VicorVicor
V24B28M250B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B28M250B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 250W
Fitxak: V24B28M250B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V24B28M250Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B28M250B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3586 pcs Datuen fitxa V24B28M250B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88.7%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.9A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 8.9A
Oinarriaren zati kopurua V24B28M250 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B28M250BF2
V24B28M250BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 250W
Stockean: 3702 pcs
Deskarga: V24B28M250BF2.pdf
RFQ
V24B28M200BN2
V24B28M200BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 200W
Stockean: 266 pcs
Deskarga: V24B28M200BN2.pdf
RFQ
V24B28M200BS3
V24B28M200BS3
Stockean: 3292 pcs
Deskarga: V24B28M200BS3.pdf
V24B28M250BG
V24B28M250BG
Stockean: 193 pcs
Deskarga: V24B28M250BG.pdf
V24B28M250B2
V24B28M250B2
Deskarga: V24B28M250B2.pdf
V24B28M250BF3
V24B28M250BF3
Deskarga: V24B28M250BF3.pdf
V24B28M200BN3
V24B28M200BN3
Stockean: 265 pcs
Deskarga: V24B28M200BN3.pdf
V24B28M200BN
V24B28M200BN
Stockean: 276 pcs
Deskarga: V24B28M200BN.pdf
V24B28M250B3
V24B28M250B3
Stockean: 188 pcs
Deskarga: V24B28M250B3.pdf
V24B28M200BS
V24B28M200BS
Stockean: 227 pcs
Deskarga: V24B28M200BS.pdf
V24B28M250BF
V24B28M250BF