V24B24T200BS
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B24T200BS
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W
Fitxak: V24B24T200BS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 483 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 483 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24B24T200BSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B24T200BS fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 483 pcs Datuen fitxa V24B24T200BS.pdf
Tentsioa - Lan egitea 200W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 24V
Tentsioa - Input (Max) 36V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio 9-DIP Module
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia V24B24T200BS
Lineako araudia 87% Ezaugarriak OVP, UVLO
Eginbideen pinuak 8.33A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 18V - 36V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)