V24B24T200B
VicorVicor
V24B24T200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B24T200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 200W
Fitxak: V24B24T200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 444 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 444 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24B24T200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B24T200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 444 pcs Datuen fitxa V24B24T200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 8.33A
Oinarriaren zati kopurua V24B24T200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B24T200BF2
V24B24T200BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 200W
Stockean: 3468 pcs
Deskarga: V24B24T200BF2.pdf
RFQ
V24B24T200BG
V24B24T200BG
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 474 pcs
Deskarga: V24B24T200BG.pdf
RFQ
V24B24T200B2
V24B24T200B2