V24B24C150B
VicorVicor
V24B24C150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B24C150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W
Fitxak: V24B24C150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V24B24C150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B24C150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6824 pcs Datuen fitxa V24B24C150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.7%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 6.25A
Oinarriaren zati kopurua V24B24C150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B15T200BS2
V24B15T200BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 200W
Stockean: 2737 pcs
Deskarga: V24B15T200BS2.pdf
RFQ
V24B24C150BF
V24B24C150BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 150W
Stockean: 3568 pcs
Deskarga: V24B24C150BF.pdf
RFQ
V24B15T200BS3
V24B15T200BS3
Deskarga: V24B15T200BS3.pdf
V24B24C150B2
V24B24C150B2
Deskarga: V24B24C150B2.pdf
V24B24C150BG
V24B24C150BG