V24B15M150B
VicorVicor
V24B15M150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B15M150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: V24B15M150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V24B15M150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B15M150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5213 pcs Datuen fitxa V24B15M150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.6%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 10A
Oinarriaren zati kopurua V24B15M150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B15H200BN3
V24B15H200BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 200W
Stockean: 6384 pcs
Deskarga: V24B15H200BN3.pdf
RFQ
V24B15M150B2
V24B15M150B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 150W
Stockean: 5704 pcs
Deskarga: V24B15M150B2.pdf
RFQ
V24B15M150BF3
V24B15M150BF3
Deskarga: V24B15M150BF3.pdf
V24B15H200BN2
V24B15H200BN2
Stockean: 344 pcs
Deskarga: V24B15H200BN2.pdf
V24B15H200BS
V24B15H200BS
Stockean: 303 pcs
Deskarga: V24B15H200BS.pdf
V24B15M150BF
V24B15M150BF
Deskarga: V24B15M150BF.pdf
V24B15H200BS2
V24B15H200BS2
Deskarga: V24B15H200BS2.pdf
V24B15H200BN
V24B15H200BN
Stockean: 341 pcs
Deskarga: V24B15H200BN.pdf
V24B15M150BG
V24B15M150BG
Stockean: 239 pcs
Deskarga: V24B15M150BG.pdf
V24B15M150B3
V24B15M150B3
Stockean: 258 pcs
Deskarga: V24B15M150B3.pdf
V24B15H200BS3
V24B15H200BS3
Deskarga: V24B15H200BS3.pdf
V24B15M150BF2
V24B15M150BF2