V24B15C200B
VicorVicor
V24B15C200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B15C200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 200W
Fitxak: V24B15C200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 492 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24B15C200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B15C200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 492 pcs Datuen fitxa V24B15C200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.6%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 13.33A
Oinarriaren zati kopurua V24B15C200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B15C150BN3
V24B15C150BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 150W
Stockean: 523 pcs
Deskarga: V24B15C150BN3.pdf
RFQ
V24B15C150BS
V24B15C150BS
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5523 pcs
Deskarga: V24B15C150BS.pdf
RFQ
V24B15C200BF
V24B15C200BF
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 200W
Stockean: 497 pcs
Deskarga: V24B15C200BF.pdf
V24B15C200BF3
V24B15C200BF3
Stockean: 567 pcs
Deskarga: V24B15C200BF3.pdf
V24B15C200B3
V24B15C200B3
Stockean: 544 pcs
Deskarga: V24B15C200B3.pdf
V24B15C200B2
V24B15C200B2
Stockean: 4312 pcs
Deskarga: V24B15C200B2.pdf
V24B15C150BN2
V24B15C150BN2
Stockean: 657 pcs
Deskarga: V24B15C150BN2.pdf
V24B15C150BS3
V24B15C150BS3
Deskarga: V24B15C150BS3.pdf
V24B15C200BF2
V24B15C200BF2
Stockean: 505 pcs
Deskarga: V24B15C200BF2.pdf
V24B15C150BS2
V24B15C150BS2
Deskarga: V24B15C150BS2.pdf
V24B15C150BN
V24B15C150BN
Stockean: 593 pcs
Deskarga: V24B15C150BN.pdf
V24B15C200BG
V24B15C200BG