V24B12M150B
VicorVicor
V24B12M150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B12M150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: V24B12M150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V24B12M150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B12M150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3801 pcs Datuen fitxa V24B12M150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A
Oinarriaren zati kopurua V24B12M150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B12M150BF
V24B12M150BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 150W
Stockean: 3453 pcs
Deskarga: V24B12M150BF.pdf
RFQ
V24B12M150BG
V24B12M150BG
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 261 pcs
Deskarga: V24B12M150BG.pdf
RFQ
V24B12M150BF3
V24B12M150BF3
Stockean: 6033 pcs
Deskarga: V24B12M150BF3.pdf
V24B12H250BS
V24B12H250BS
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 250W
Deskarga: V24B12H250BS.pdf
V24B12M150BF2
V24B12M150BF2
Deskarga: V24B12M150BF2.pdf
V24B12H250BN2
V24B12H250BN2
Deskarga: V24B12H250BN2.pdf
V24B12M150B2
V24B12M150B2
Deskarga: V24B12M150B2.pdf
V24B12M150B3
V24B12M150B3