V24A5H300B3
VicorVicor
V24A5H300B3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24A5H300B3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 300W
Fitxak: V24A5H300B3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V24A5H300B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24A5H300B3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6016 pcs Datuen fitxa V24A5H300B3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.4%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 60A
Oinarriaren zati kopurua V24A5H300 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24A5H300B
V24A5H300B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 300W