V150C8E100BL2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150C8E100BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W
Fitxak: V150C8E100BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150C8E100BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150C8E100BL2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6170 pcs Datuen fitxa V150C8E100BL2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150C8E100BL
V150C8E100BL
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 100W