V150C5T100B3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150C5T100B3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W
Fitxak: V150C5T100B3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150C5T100B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150C5T100B3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3710 pcs Datuen fitxa V150C5T100B3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 82.7% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 20A eskaerak ITE (Commercial)