V150C3V3H75B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150C3V3H75B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Fitxak: V150C3V3H75B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150C3V3H75Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150C3V3H75B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5683 pcs Datuen fitxa V150C3V3H75B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 22.7A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150C3V3E75BS3
V150C3V3E75BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 2834 pcs
Deskarga: V150C3V3E75BS3.pdf
RFQ
V150C3V3H75B2
V150C3V3H75B2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 2838 pcs
Deskarga: V150C3V3H75B2.pdf
RFQ
V150C3V3H75BF2
V150C3V3H75BF2
Deskarga: V150C3V3H75BF2.pdf
V150C3V3H75BG
V150C3V3H75BG
Deskarga: V150C3V3H75BG.pdf
V150C3V3E75BS2
V150C3V3E75BS2
Deskarga: V150C3V3E75BS2.pdf
V150C3V3E75BN3
V150C3V3E75BN3
Deskarga: V150C3V3E75BN3.pdf
V150C3V3H75BF
V150C3V3H75BF