V150C3V3C75BS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150C3V3C75BS
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Fitxak: V150C3V3C75BS.pdf
  • Mezua
V150C3V3C75BSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150C3V3C75BS fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5444 pcs Datuen fitxa V150C3V3C75BS.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.52" H (57.9mm x 36.8mm x 13.2mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 22.7A Oinarriaren zati kopurua V150C3V3C75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150C3V3C75BN
V150C3V3C75BN
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 4627 pcs
Deskarga: V150C3V3C75BN.pdf
RFQ
V150C3V3C75BS2
V150C3V3C75BS2
fabrikatzaileak: Vicor