V150C36M150BL2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150C36M150BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W
Fitxak: V150C36M150BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 243 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 243 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V150C36M150BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150C36M150BL2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 243 pcs Datuen fitxa V150C36M150BL2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.6% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A eskaerak ITE (Commercial)