V150C36M150BF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150C36M150BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W
Fitxak: V150C36M150BF.pdf
  • Mezua
V150C36M150BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150C36M150BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6812 pcs Datuen fitxa V150C36M150BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.6% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150C36M150BF2
V150C36M150BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 150W
Stockean: 4675 pcs
Deskarga: V150C36M150BF2.pdf
RFQ
V150C36H150BS2
V150C36H150BS2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 3468 pcs
Deskarga: V150C36H150BS2.pdf
RFQ
V150C36M150BG2
V150C36M150BG2
Deskarga: V150C36M150BG2.pdf
V150C36M150BF3
V150C36M150BF3
Deskarga: V150C36M150BF3.pdf
V150C36M150B
V150C36M150B