V150C36H150B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150C36H150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W
Fitxak: V150C36H150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150C36H150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150C36H150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6098 pcs Datuen fitxa V150C36H150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.6% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150C36E150BN2
V150C36E150BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 150W
Stockean: 6752 pcs
Deskarga: V150C36E150BN2.pdf
RFQ
V150C36H150B2
V150C36H150B2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5387 pcs
Deskarga: V150C36H150B2.pdf
RFQ
V150C36E150BS
V150C36E150BS
Deskarga: V150C36E150BS.pdf
V150C36E150BS3
V150C36E150BS3
Deskarga: V150C36E150BS3.pdf
V150C36H150BF
V150C36H150BF
Deskarga: V150C36H150BF.pdf
V150C36E150BN
V150C36E150BN
Deskarga: V150C36E150BN.pdf
V150C36H150BF2
V150C36H150BF2
Deskarga: V150C36H150BF2.pdf
V150C36H150BF3
V150C36H150BF3
Deskarga: V150C36H150BF3.pdf
V150C36E150BN3
V150C36E150BN3
Deskarga: V150C36E150BN3.pdf
V150C36H150BG
V150C36H150BG
Deskarga: V150C36H150BG.pdf
V150C36E150BS2
V150C36E150BS2
Deskarga: V150C36E150BS2.pdf
V150C36H150B3
V150C36H150B3