V150C15C150BL3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150C15C150BL3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: V150C15C150BL3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 589 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 589 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V150C15C150BL3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150C15C150BL3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 589 pcs Datuen fitxa V150C15C150BL3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.9% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 100V - 200V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150C15C150BL2
V150C15C150BL2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 150W
Stockean: 3899 pcs
Deskarga: V150C15C150BL2.pdf
RFQ
V150C15C150BF3
V150C15C150BF3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 3291 pcs
Deskarga: V150C15C150BF3.pdf
RFQ
V150C15C150BL
V150C15C150BL