V150B5H200B
VicorVicor
V150B5H200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B5H200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 200W
Fitxak: V150B5H200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150B5H200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B5H200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2964 pcs Datuen fitxa V150B5H200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 40A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B5H150BS3
V150B5H150BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 150W
Stockean: 3424 pcs
Deskarga: V150B5H150BS3.pdf
RFQ
V150B5H200BG
V150B5H200BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 200W
Stockean: 4467 pcs
Deskarga: V150B5H200BG.pdf
RFQ
V150B5H150BS2
V150B5H150BS2
Deskarga: V150B5H150BS2.pdf
V150B5H200BF2
V150B5H200BF2
Deskarga: V150B5H200BF2.pdf
V150B5H200BF
V150B5H200BF
Deskarga: V150B5H200BF.pdf
V150B5H200B3
V150B5H200B3
Deskarga: V150B5H200B3.pdf
V150B5H150BN2
V150B5H150BN2
Deskarga: V150B5H150BN2.pdf
V150B5H200B2
V150B5H200B2
Deskarga: V150B5H200B2.pdf
V150B5H150BN3
V150B5H150BN3
Deskarga: V150B5H150BN3.pdf
V150B5H200BF3
V150B5H200BF3
Deskarga: V150B5H200BF3.pdf
V150B5H150BN
V150B5H150BN