V150B5H150B
VicorVicor
V150B5H150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B5H150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 150W
Fitxak: V150B5H150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150B5H150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B5H150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4045 pcs Datuen fitxa V150B5H150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 85.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 30A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B5E200BS2
V150B5E200BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 200W
Stockean: 2761 pcs
Deskarga: V150B5E200BS2.pdf
RFQ
V150B5E200BS3
V150B5E200BS3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4838 pcs
Deskarga: V150B5E200BS3.pdf
RFQ
V150B5H150B2
V150B5H150B2
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 150W
Deskarga: V150B5H150B2.pdf
V150B5H150BF3
V150B5H150BF3
Deskarga: V150B5H150BF3.pdf
V150B5H150BG
V150B5H150BG
Deskarga: V150B5H150BG.pdf
V150B5E200BN
V150B5E200BN
Deskarga: V150B5E200BN.pdf
V150B5H150B3
V150B5H150B3
Deskarga: V150B5H150B3.pdf
V150B5E200BN2
V150B5E200BN2
Deskarga: V150B5E200BN2.pdf
V150B5E200BS
V150B5E200BS
Deskarga: V150B5E200BS.pdf
V150B5H150BF2
V150B5H150BF2
Deskarga: V150B5H150BF2.pdf
V150B5H150BF
V150B5H150BF