V150B5C200B
VicorVicor
V150B5C200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B5C200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 200W
Fitxak: V150B5C200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150B5C200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B5C200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2793 pcs Datuen fitxa V150B5C200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 40A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B5C200BG
V150B5C200BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 200W
Stockean: 488 pcs
Deskarga: V150B5C200BG.pdf
RFQ
V150B5C150BS
V150B5C150BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 150W
Stockean: 2799 pcs
Deskarga: V150B5C150BS.pdf
RFQ
V150B5C200BF
V150B5C200BF
Stockean: 3219 pcs
Deskarga: V150B5C200BF.pdf
V150B5C150BN2
V150B5C150BN2
Deskarga: V150B5C150BN2.pdf
V150B5C150BN
V150B5C150BN
Deskarga: V150B5C150BN.pdf
V150B5C200BF3
V150B5C200BF3
Deskarga: V150B5C200BF3.pdf
V150B5C150BN3
V150B5C150BN3
Deskarga: V150B5C150BN3.pdf
V150B5C200B3
V150B5C200B3
Deskarga: V150B5C200B3.pdf
V150B5C150BS2
V150B5C150BS2
Deskarga: V150B5C150BS2.pdf
V150B5C150BS3
V150B5C150BS3
Deskarga: V150B5C150BS3.pdf
V150B5C200B2
V150B5C200B2
Deskarga: V150B5C200B2.pdf
V150B5C200BF2
V150B5C200BF2