V150B3V3M100BF2
VicorVicor
V150B3V3M100BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B3V3M100BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Fitxak: V150B3V3M100BF2.pdf
  • Mezua
V150B3V3M100BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B3V3M100BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3091 pcs Datuen fitxa V150B3V3M100BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 30.3A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B3V3M100BL2
V150B3V3M100BL2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Stockean: 313 pcs
Deskarga: V150B3V3M100BL2.pdf
RFQ
V150B3V3M100B
V150B3V3M100B
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 3758 pcs
Deskarga: V150B3V3M100B.pdf
RFQ
V150B3V3H150BS3
V150B3V3H150BS3
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Stockean: 4453 pcs
Deskarga: V150B3V3H150BS3.pdf
V150B3V3M100BF3
V150B3V3M100BF3
Deskarga: V150B3V3M100BF3.pdf
V150B3V3M100BF
V150B3V3M100BF