V150B28M150BS2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B28M150BS2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W
Fitxak: V150B28M150BS2.pdf
  • Mezua
V150B28M150BS2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B28M150BS2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3292 pcs Datuen fitxa V150B28M150BS2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 5.36A
Oinarriaren zati kopurua V150B28M150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B28M250B3
V150B28M250B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 250W
Stockean: 5393 pcs
Deskarga: V150B28M250B3.pdf
RFQ
V150B28M150BS3
V150B28M150BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W
Stockean: 3874 pcs
Deskarga: V150B28M150BS3.pdf
RFQ
V150B28M150BS
V150B28M150BS