V150B28C150BS
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B28C150BS
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W
Fitxak: V150B28C150BS.pdf
  • Mezua
V150B28C150BSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B28C150BS fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2798 pcs Datuen fitxa V150B28C150BS.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 5.36A
Oinarriaren zati kopurua V150B28C150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B28C250B
V150B28C250B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 250W
Stockean: 4911 pcs
Deskarga: V150B28C250B.pdf
RFQ
V150B28C250B2
V150B28C250B2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6918 pcs
Deskarga: V150B28C250B2.pdf
RFQ
V150B28C150BS2
V150B28C150BS2
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W