V150B24T250BL
VicorVicor
V150B24T250BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B24T250BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 250W
Fitxak: V150B24T250BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 476 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 476 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V150B24T250BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B24T250BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 476 pcs Datuen fitxa V150B24T250BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88.6%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.42A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 10.42A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B24T250BG3
V150B24T250BG3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 250W
Stockean: 4772 pcs
Deskarga: V150B24T250BG3.pdf
RFQ
V150B24T250BL2
V150B24T250BL2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 530 pcs
Deskarga: V150B24T250BL2.pdf
RFQ
V150B24T250BF2
V150B24T250BF2
Stockean: 5615 pcs
Deskarga: V150B24T250BF2.pdf
V150B24T250BN3
V150B24T250BN3
Deskarga: V150B24T250BN3.pdf
V150B24T250BL3
V150B24T250BL3