V150B24M150B
VicorVicor
V150B24M150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B24M150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W
Fitxak: V150B24M150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150B24M150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B24M150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3276 pcs Datuen fitxa V150B24M150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88.2%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 6.25A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B24M150BG
V150B24M150BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 150W
Stockean: 3458 pcs
Deskarga: V150B24M150BG.pdf
RFQ
V150B24M150B3
V150B24M150B3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6792 pcs
Deskarga: V150B24M150B3.pdf
RFQ
V150B24H250BN
V150B24H250BN
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 250W
Stockean: 310 pcs
Deskarga: V150B24H250BN.pdf
V150B24M150B2
V150B24M150B2
Deskarga: V150B24M150B2.pdf
V150B24H250BS3
V150B24H250BS3
Deskarga: V150B24H250BS3.pdf
V150B24H250BS2
V150B24H250BS2
Deskarga: V150B24H250BS2.pdf
V150B24M150BF2
V150B24M150BF2
Deskarga: V150B24M150BF2.pdf
V150B24M150BF
V150B24M150BF
Deskarga: V150B24M150BF.pdf
V150B24H250BS
V150B24H250BS
Deskarga: V150B24H250BS.pdf
V150B24H250BN3
V150B24H250BN3
Deskarga: V150B24H250BN3.pdf
V150B24M150BF3
V150B24M150BF3