V150B15C150BF
VicorVicor
V150B15C150BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B15C150BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: V150B15C150BF.pdf
  • Mezua
V150B15C150BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B15C150BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3534 pcs Datuen fitxa V150B15C150BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.1%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 10A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B15C150B
V150B15C150B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 150W
Stockean: 6459 pcs
Deskarga: V150B15C150B.pdf
RFQ
V150B15C150B3
V150B15C150B3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4545 pcs
Deskarga: V150B15C150B3.pdf
RFQ
V150B12T250BS3
V150B12T250BS3
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 250W
Deskarga: V150B12T250BS3.pdf
V150B15C150BF2
V150B15C150BF2
Deskarga: V150B15C150BF2.pdf
V150B15C150BL
V150B15C150BL
Stockean: 502 pcs
Deskarga: V150B15C150BL.pdf
V150B12T250BS2
V150B12T250BS2
Deskarga: V150B12T250BS2.pdf
V150B15C150BF3
V150B15C150BF3