V150B12M150B3
VicorVicor
V150B12M150B3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V150B12M150B3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: V150B12M150B3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V150B12M150B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V150B12M150B3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5710 pcs Datuen fitxa V150B12M150B3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100V Tentsioa - Input (Max) 200V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 100V - 200V Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V150B12H250BS
V150B12H250BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 250W
Stockean: 3634 pcs
Deskarga: V150B12H250BS.pdf
RFQ
V150B12M150B
V150B12M150B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 150W