V110C8E75BG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110C8E75BG
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 75W
Fitxak: V110C8E75BG.pdf
  • Mezua
V110C8E75BGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110C8E75BG fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6979 pcs Datuen fitxa V110C8E75BG.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input
Uneko - Irteera (Max) 9.38A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110C8E75BG2
V110C8E75BG2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 75W