V110C5E75BG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110C5E75BG
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W
Fitxak: V110C5E75BG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 558 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V110C5E75BGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110C5E75BG fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 558 pcs Datuen fitxa V110C5E75BG.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 83.6% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 66V - 154V Input
Uneko - Irteera (Max) 15A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110C5E75B3
V110C5E75B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 75W
Stockean: 4356 pcs
Deskarga: V110C5E75B3.pdf
RFQ
V110C5E75BN
V110C5E75BN
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 739 pcs
Deskarga: V110C5E75BN.pdf
RFQ
V110C5E75B
V110C5E75B