V110C24E100BG2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110C24E100BG2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 100W
Fitxak: V110C24E100BG2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 625 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 625 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V110C24E100BG2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110C24E100BG2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 625 pcs Datuen fitxa V110C24E100BG2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 66V - 154V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A Oinarriaren zati kopurua V110C24E100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110C24E100BN2
V110C24E100BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 100W
Stockean: 4571 pcs
Deskarga: V110C24E100BN2.pdf
RFQ
V110C24E100BG
V110C24E100BG
fabrikatzaileak: Vicor