V110C24C100BG3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110C24C100BG3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 100W
Fitxak: V110C24C100BG3.pdf
  • Mezua
V110C24C100BG3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110C24C100BG3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5780 pcs Datuen fitxa V110C24C100BG3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 66V - 154V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A Oinarriaren zati kopurua V110C24C100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110C24C100BG
V110C24C100BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 100W