V110C15M100BG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110C15M100BG
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 100W
Fitxak: V110C15M100BG.pdf
  • Mezua
V110C15M100BGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110C15M100BG fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2898 pcs Datuen fitxa V110C15M100BG.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 66V - 154V Input
Uneko - Irteera (Max) 6.67A Oinarriaren zati kopurua V110C15M100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110C15M100BL3
V110C15M100BL3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 100W
Stockean: 6817 pcs
Deskarga: V110C15M100BL3.pdf
RFQ
V110C15M100B
V110C15M100B
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 322 pcs
Deskarga: V110C15M100B.pdf
RFQ
V110C15M100BL
V110C15M100BL
Stockean: 316 pcs
Deskarga: V110C15M100BL.pdf
V110C15M100BG3
V110C15M100BG3
Stockean: 4818 pcs
Deskarga: V110C15M100BG3.pdf
V110C15M100BG2
V110C15M100BG2