V110C15H100BS2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110C15H100BS2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 100W
Fitxak: V110C15H100BS2.pdf
  • Mezua
V110C15H100BS2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110C15H100BS2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5254 pcs Datuen fitxa V110C15H100BS2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 66V - 154V Input
Uneko - Irteera (Max) 6.67A Oinarriaren zati kopurua V110C15H100