V110C12M100BL2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110C12M100BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 100W
Fitxak: V110C12M100BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 376 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 376 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V110C12M100BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110C12M100BL2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 376 pcs Datuen fitxa V110C12M100BL2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 66V - 154V Input
Uneko - Irteera (Max) 8.33A Oinarriaren zati kopurua V110C12M100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110C12M100BS2
V110C12M100BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 100W
Stockean: 5016 pcs
Deskarga: V110C12M100BS2.pdf
RFQ
V110C12M100BN
V110C12M100BN
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 350 pcs
Deskarga: V110C12M100BN.pdf
RFQ
V110C12M100BL
V110C12M100BL