V110B8H150B
VicorVicor
V110B8H150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B8H150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 150W
Fitxak: V110B8H150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V110B8H150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B8H150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2800 pcs Datuen fitxa V110B8H150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 18.75A