V110B5H100B
VicorVicor
V110B5H100B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B5H100B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W
Fitxak: V110B5H100B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V110B5H100Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B5H100B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6409 pcs Datuen fitxa V110B5H100B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 20A
Oinarriaren zati kopurua V110B5H100 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110B5E150BS
V110B5E150BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 150W
Stockean: 5178 pcs
Deskarga: V110B5E150BS.pdf
RFQ
V110B5E150BS2
V110B5E150BS2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6604 pcs
Deskarga: V110B5E150BS2.pdf
RFQ
V110B5H100B3
V110B5H100B3
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 100W
Deskarga: V110B5H100B3.pdf
V110B5E150BS3
V110B5E150BS3
Deskarga: V110B5E150BS3.pdf
V110B5E150BN
V110B5E150BN
Stockean: 568 pcs
Deskarga: V110B5E150BN.pdf
V110B5H100BG
V110B5H100BG
Deskarga: V110B5H100BG.pdf
V110B5H100BF
V110B5H100BF
Deskarga: V110B5H100BF.pdf
V110B5E150BN2
V110B5E150BN2
Deskarga: V110B5E150BN2.pdf
V110B5E150BN3
V110B5E150BN3
Deskarga: V110B5E150BN3.pdf
V110B5H100B2
V110B5H100B2
Deskarga: V110B5H100B2.pdf
V110B5H100BF2
V110B5H100BF2
Deskarga: V110B5H100BF2.pdf
V110B5H100BF3
V110B5H100BF3