V110B48M200B
VicorVicor
V110B48M200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B48M200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 200W
Fitxak: V110B48M200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V110B48M200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B48M200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3484 pcs Datuen fitxa V110B48M200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.7%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 4.17A
Oinarriaren zati kopurua V110B48M200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110B48M150BS2
V110B48M150BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 5792 pcs
Deskarga: V110B48M150BS2.pdf
RFQ
V110B48M150BN2
V110B48M150BN2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 3766 pcs
Deskarga: V110B48M150BN2.pdf
RFQ
V110B48M200BF3
V110B48M200BF3
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 200W
Deskarga: V110B48M200BF3.pdf
V110B48M200BF
V110B48M200BF
Deskarga: V110B48M200BF.pdf
V110B48M150BS3
V110B48M150BS3
Deskarga: V110B48M150BS3.pdf
V110B48M150BN3
V110B48M150BN3
Deskarga: V110B48M150BN3.pdf
V110B48M200B3
V110B48M200B3
Deskarga: V110B48M200B3.pdf
V110B48M200B2
V110B48M200B2
Deskarga: V110B48M200B2.pdf
V110B48M150BS
V110B48M150BS
Deskarga: V110B48M150BS.pdf
V110B48M150BN
V110B48M150BN
Deskarga: V110B48M150BN.pdf
V110B48M200BG
V110B48M200BG
Deskarga: V110B48M200BG.pdf
V110B48M200BF2
V110B48M200BF2