V110B48C200BS3
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B48C200BS3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 200W
Fitxak: V110B48C200BS3.pdf
  • Mezua
V110B48C200BS3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B48C200BS3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4898 pcs Datuen fitxa V110B48C200BS3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.7%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 4.17A
Oinarriaren zati kopurua V110B48C200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110B48E150B2
V110B48E150B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 5318 pcs
Deskarga: V110B48E150B2.pdf
RFQ
V110B48C200BS
V110B48C200BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 200W