V110B48C200BL2
VicorVicor
V110B48C200BL2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B48C200BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 200W
Fitxak: V110B48C200BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 553 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 553 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V110B48C200BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B48C200BL2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 553 pcs Datuen fitxa V110B48C200BL2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.7%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 4.17A
Oinarriaren zati kopurua V110B48C200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110B48C200BG2
V110B48C200BG2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 200W
Stockean: 6810 pcs
Deskarga: V110B48C200BG2.pdf
RFQ
V110B48C200BN
V110B48C200BN
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5250 pcs
Deskarga: V110B48C200BN.pdf
RFQ
V110B48C200BL
V110B48C200BL