V110B48C150BF3
VicorVicor
V110B48C150BF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B48C150BF3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: V110B48C150BF3.pdf
  • Mezua
V110B48C150BF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B48C150BF3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3784 pcs Datuen fitxa V110B48C150BF3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 3.13A