V110B3V3T75BL
VicorVicor
V110B3V3T75BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B3V3T75BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Fitxak: V110B3V3T75BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 496 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 496 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V110B3V3T75BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B3V3T75BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 496 pcs Datuen fitxa V110B3V3T75BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 22.73A
Oinarriaren zati kopurua V110B3V3T75 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110B3V3T75BF
V110B3V3T75BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 4264 pcs
Deskarga: V110B3V3T75BF.pdf
RFQ
V110B3V3T75BL2
V110B3V3T75BL2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4135 pcs
Deskarga: V110B3V3T75BL2.pdf
RFQ
V110B3V3T75BN2
V110B3V3T75BN2
Deskarga: V110B3V3T75BN2.pdf
V110B3V3T75BL3
V110B3V3T75BL3