V110B3V3M75BF
VicorVicor
V110B3V3M75BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B3V3M75BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Fitxak: V110B3V3M75BF.pdf
  • Mezua
V110B3V3M75BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B3V3M75BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5547 pcs Datuen fitxa V110B3V3M75BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 22.73A