V110B36C150BF3
VicorVicor
V110B36C150BF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B36C150BF3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W
Fitxak: V110B36C150BF3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 619 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V110B36C150BF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B36C150BF3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 619 pcs Datuen fitxa V110B36C150BF3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 4.17A
Oinarriaren zati kopurua V110B36C150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110B36C150B
V110B36C150B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 150W
Stockean: 3526 pcs
Deskarga: V110B36C150B.pdf
RFQ
V110B36C150BL
V110B36C150BL
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 629 pcs
Deskarga: V110B36C150BL.pdf
RFQ
V110B36C150BL2
V110B36C150BL2
Stockean: 2921 pcs
Deskarga: V110B36C150BL2.pdf
V110B36C150BF
V110B36C150BF