V110B28M200B
VicorVicor
V110B28M200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B28M200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 200W
Fitxak: V110B28M200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 247 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 247 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V110B28M200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B28M200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 247 pcs Datuen fitxa V110B28M200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 7.14A
Oinarriaren zati kopurua V110B28M200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110B28M150BS2
V110B28M150BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W
Stockean: 5698 pcs
Deskarga: V110B28M150BS2.pdf
RFQ
V110B28M200B3
V110B28M200B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 200W
Stockean: 6808 pcs
Deskarga: V110B28M200B3.pdf
RFQ
V110B28M150BS3
V110B28M150BS3
Deskarga: V110B28M150BS3.pdf
V110B28M150BS
V110B28M150BS
Deskarga: V110B28M150BS.pdf
V110B28M200BF
V110B28M200BF
Deskarga: V110B28M200BF.pdf
V110B28M150BN2
V110B28M150BN2
Deskarga: V110B28M150BN2.pdf
V110B28M200BF3
V110B28M200BF3
Deskarga: V110B28M200BF3.pdf
V110B28M200BF2
V110B28M200BF2
Deskarga: V110B28M200BF2.pdf
V110B28M200B2
V110B28M200B2
Deskarga: V110B28M200B2.pdf
V110B28M150BN
V110B28M150BN
Deskarga: V110B28M150BN.pdf
V110B28M200BG
V110B28M200BG