V110B12M150B
VicorVicor
V110B12M150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B12M150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: V110B12M150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V110B12M150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B12M150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4685 pcs Datuen fitxa V110B12M150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.6%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A
Oinarriaren zati kopurua V110B12M150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110B12H200BN3
V110B12H200BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 200W
Stockean: 6005 pcs
Deskarga: V110B12H200BN3.pdf
RFQ
V110B12H200BN2
V110B12H200BN2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6879 pcs
Deskarga: V110B12H200BN2.pdf
RFQ
V110B12M150BF2
V110B12M150BF2
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 150W
Deskarga: V110B12M150BF2.pdf
V110B12M150BF3
V110B12M150BF3
Deskarga: V110B12M150BF3.pdf
V110B12H200BS2
V110B12H200BS2
Deskarga: V110B12H200BS2.pdf
V110B12M150B3
V110B12M150B3
Deskarga: V110B12M150B3.pdf
V110B12H200BS3
V110B12H200BS3
Deskarga: V110B12H200BS3.pdf
V110B12M150BG
V110B12M150BG
Deskarga: V110B12M150BG.pdf
V110B12M150B2
V110B12M150B2
Deskarga: V110B12M150B2.pdf
V110B12H200BN
V110B12H200BN
Deskarga: V110B12H200BN.pdf
V110B12M150BF
V110B12M150BF