V110B12C200B3
VicorVicor
V110B12C200B3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110B12C200B3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 200W
Fitxak: V110B12C200B3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V110B12C200B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110B12C200B3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2901 pcs Datuen fitxa V110B12C200B3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 16.67A
Oinarriaren zati kopurua V110B12C200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110B12C150BS3
V110B12C150BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 150W
Stockean: 4999 pcs
Deskarga: V110B12C150BS3.pdf
RFQ
V110B12C200B
V110B12C200B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 200W