V110A8C200B
VicorVicor
V110A8C200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V110A8C200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W
Fitxak: V110A8C200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V110A8C200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V110A8C200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3693 pcs Datuen fitxa V110A8C200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 66V Tentsioa - Input (Max) 154V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.7%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 66V - 154V Input Uneko - Irteera (Max) 25A
Oinarriaren zati kopurua V110A8C200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V110A8C200BF
V110A8C200BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 200W
Stockean: 5228 pcs
Deskarga: V110A8C200BF.pdf
RFQ
V110A5T300BN2
V110A5T300BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 300W
Stockean: 6132 pcs
Deskarga: V110A5T300BN2.pdf
RFQ
V110A5T300BN3
V110A5T300BN3
Deskarga: V110A5T300BN3.pdf
V110A8C200BF2
V110A8C200BF2
Deskarga: V110A8C200BF2.pdf
V110A8C200B3
V110A8C200B3
Deskarga: V110A8C200B3.pdf
V110A8C200BG
V110A8C200BG